+38 (057) 728-53-16
+7 (499) 921-02-19
 

Мини-гостиница Цунами / Ивано-Франковск

от
500
грн./сутки
Центр бронирования Bookit:
+38 (057) 728-53-16 - для Украины
+7 (499) 921-02-19 - для России
Адрес мини-гостиницы:
ул. Довженка, 29
Подробней →

Отзывы (2)

Общая оценка отеля:
Цунами
1,8
 


 - Номер (3)
 - Инфраструктура (2)
 - Чистота (2)
 - Сервис (1,5)
 - Питание (2)

 

це не відпочинок

  1
не рекомендовано для отдыха
 
 - Инфраструктура
 - Сервис
 - Питание
 

Бруд, сморід, басейн, серфінг не працює, хлор очі виїдає, рятувальниками і не пахне. А кафе - готують як свиням і ще чекай на замовлення годину ( і це ми одні були!)

 
 
лариса, Июль 2015, Семья с детьми старше 3-х лет
 
Отзыв оставлен: 13.07.2015 10:47 на сайте www.nezabarom.ua
 

Відзив про аквапарк Цунамі.

  2,6
не рекомендовано для отдыха
 
 - Номер
 - Инфраструктура
 - Чистота
 - Сервис
 - Питание
 

Був сьогодні із сім'єю в аквапарку. Вдруге вже. Попередньо по телефону уточнив, чи працюють всі гірки, адміністратор підтвердила. Я сказав, що попереднього разу не працювали серфінг і басейн з хвилями, мене запевнили, що то було зимою, а зараз все працює. Взяли абонемент на 2 години. Заходжу - не працює труба в дитячому басейні, 2 гірки по сусідству, анаконда теж не працює, і саме основне - не було ні хвилі ні серфінгу. Полазив то тому що було. Підходжу до інструктора, питаю чого серф не працює - каже за 20хв включимо, бо нема вільних інструкторів. чекаю пів години - без результату. Прошу іншого інструктора - включила на хвилю. За 5 хв. виключила, я в шоці.....
Іду ще раз просити за серф. Без результату. Іду вниз до адміністратора - і тут від нього чую такі слова: "Раз на годину ми включаємо хвилю, наступної години включаємо серф по 10 хв". Питаю чому так, якщо мене запевнили, що все працює. Відповідь: Хвиля і серф тягне багато електрики і директор не дозволяє надовго включати. Думаю - добре, ще час є, може таки встигну на серфі спробувати. Пішов - човгаюся..... І о чудо - запустили серф. Інструктор секунд 20 продемонстрував як треба кататись, далі один чоловік взяв дошку і ще до хвилини там прокатався. Я був наступний в черзі. Але бачу - атракціон виключили прямо перед мною. Питаю інструктора чого виключили - каже директор сказав виключити. Ітого той серф пропрацював від сили 2 хвилини, а то й менше. Скажу, що були ми від 12 год дня до 14год, був четвер. Людей було достатньо.
Дуже шокує отаке ЖЛОБСТВО дирекції. Тупо економлять електрику. Який там європейський аквапарк. Хто це пише - той в європі не був. Я був і можу порівняти. Там людей було на багато більше, але біля кожного атракціону мінімум 1, ато й 2-3 інструктори, які стежать, щоб один одному на голову на гірках не заїхав. Воду там прибирають з плитки, а тут всюди мокро, я особисто послизнувся і досить непогано впав, добре що нічо не зламав.

 

Короче мій висновок такий - з малими дітьми можна сходити, але то як повезе, можна попасти на брудну воду, діти на тій мокрій плитці падуть регулярно, в мене у знайомого син 7 років на сходах послизнувся і розсік брову, так що зашивали у медпункті. Ніхто про безпеку не дбає. Людей тупо ДУРЯТЬ. Обідно, що в нашому місті є такі ЖЛОБСЬКІ заклади, і конкуренції в них не буде. Єдине що мені не сподобалось в європі - це значні черги, бо то був курорт. Переконаний, що в нашому аквапарку черг не буде при такому підході. Всім приємного і безпечного відпочинку.

 
 
Ігор, Август 2013, Семья
 
Отзыв оставлен: 08.08.2013 17:48 на сайте www.nezabarom.ua
 
Мини-гостиница Цунами 1,8 из 5 на основе 2 отзывов туристов

Оставленные отзывы и комментарии отражают субъективное мнение их авторов и публикуются с сохранением авторской орфографии и пунктуации. Мнение автора может не совпадать с мнением bookit.ua.

 
1 страница из 1
Шато Роял (Chateau Royal)
от 500
грн./сутки
Ивано-Франковск, с. Березовка, ул. Шевченка, 1В
Отзывы 4,9 из 5
Атриум
от 540
грн./сутки
Ивано-Франковск, ул. Галицкая, 31
Отзывы 5 из 5
Легенда
от 580
грн./сутки
Ивано-Франковск, В. Ивасюка, 25
Отзывы 3,6 из 5
Надия (Надія)
от 598
грн./сутки
Ивано-Франковск, Независимости, 40
Отзывы 4,7 из 5
Франц (Hotel Franz)
от 600
грн./сутки
Ивано-Франковск, ул. Галицкая, 11
Отзывы 4 из 5
Все сразу    Описание    Фото    Номера и цены    Отзывы (2)   Контакты и карта

Получайте свежие новости и лучшие предложения на почту

Вход

x

Забыли пароль?

Отмена Войти