+38 (057) 728-53-16
+7 (499) 921-02-19
 

Детский лагерь Терем / Славское (Славско)

Центр бронирования Bookit:
+38 (057) 728-53-16 - для Украины
+7 (499) 921-02-19 - для России
Адрес детского лагеря:
ул. Устияновича, 155а
Подробней →

Описание детского лагеря Терем

Расположение: Детский лагерь «Терем» расположен в карпатском курортном уголке – в пос. Славское. Территория лагеря круглосуточно охраняется. В комплексе есть медкабинет, медсестра и изолятор.

Лагерь «Терем» (проживание в отеле)
Размещение: Гости детского лагеря «Терем» размещаются в комфортабельных номерах с новой мебелью и сантехникой. Дети проживают в 3-6 местных комнатах со всеми удобствами. Номер состоит из одной просторной и в тоже время уютной комнаты с прекрасным... далее →
Общее количество номеров в гостинице: 60

Карта подъемников

Расстояние до подъемников: 50  м. Бугельный подъемник
Терем (Славское (Славско), Львовская область) современный комплекс, в котором Вы найдёте достойные варианты проживания. Комплекс располагает номерами разных ценовых категорий (от экономичных до люкс). Изучив подробную информацию о Терем в Славско (Славское) (Львовская область) вы сможете найти подходящий номер, проверить его наличие и прямо через сайт забронировать.
Лето-2015 удивило и порадовало детей яркой программой, захватывающими экскурсиями, конкурсами, а также тёплой, душевной обстановкой в лагере. Интересные удивления
Программа
Распорядок дня:
7:45 - подъем;
8:00 - зарядка, утренний туалет;
9:00 - завтрак;
10:00-12:30 - мастер-классы / соревнования / конкурсы / спортивные,

Фото

Детский лагерь Терем (Славское (Славско), Львовская область)
Детский лагерь Терем (Славское (Славско), Львовская область)
Детский лагерь Терем (Славское (Славско), Львовская область)
Показывать цены в:  грн. | дол. | руб. | евро

Номера и цены

Терем (палаточный городок)
Информация о ценах временно недоступна.
Обратитесь в центр бронирования Bookit.ua для уточнения стоимости номеров.
Терем (отель)
Информация о ценах временно недоступна.
Обратитесь в центр бронирования Bookit.ua для уточнения стоимости номеров.

Отзывы (1)

Детский лагерь Терем 3,5 из 5 на основе 1 отзывов туристов

 

Втрачений час

  3,5
не рекомендовано для отдыха
 
 - Номер
 - Чистота
 - Сервис
 - Питание
 

У зв'язку із обставинами нам довелось відпочивати в таборі Терем м. Славське. Дуже багато сподівань ми покладали на цей відпочинок. Нові знайомства, краєвиди, умови. Ретельно підготувалися за планом роботи табору, взяли все необхідне обладнання для вечорів і інших заходів. В рекламі було дуже багато позитиву- басейн, ігрові майданчики, охорона, огороджена територія... Але, на жаль, все це було тільки рекламою. Одна справа, коли батьки привозять дітей. Інша справа, коли вчителі їдуть зі своїми учнями. Ми відповідаємо за все - умови проживання, побутові умови, санітарно-гігієнічні умови. Нам довірили дітей і ми за все відповідальні. Ми привезли на першу зміну всього 14 дітей 3-4 клас. Готель має 6 поверхів. І нас відправили аж на цей 6 поверх! Як ми вмоляли адміністрацію, все було даремно. І тільки допомога із Києва наших батьків нас врятувала. Нас переселили на 2 поверх. Ліжка в номерах - спарені, що не дозволяється санітарними нормами. Стіни між номерами такі тонкі, що чутно кожне слово за три номери. Прати білизну ніде, сушити так само. І знову тільки наша наполегливість вимусила адміністрацію дозволити нам прати в пральній машині. Вікна в кімнатах на всіх поверхах дуже низько розташовані. Це небезпечно для життя дітей. Вожаті- молоді дівчата, без педагогічної освіти. Дуже багато виховних заходів, які примушували дітей знаходитися на поверхах. А діти приїхали бути на свіжому повітрі. Територія НЕ огороджена. Зразу вихід на трасу. Охорони не має. Дуже мало місця для такої кількості дітей. Вожатим було байдуже, як діти їдять, відпочивають і вдень, і вночі. На поверхах діти були самі. Режим дня не відповідає нормам відпочинку дітей влітку. Не було зовсім тихої години.Дирекції треба ретельніше ставитися до підбору вожатих і особливо до підбору старшої вожатої. Вона повинна вміти працювати і знаходити порозуміння з усіма вихователями та дітьми. Ми приїхали НЕ в гості, а оплатили путівки. Тому нам і мали створити всі необхідні умови. Приємно вразила різноманітність кухні, смачно готували, обслуговували. Дякуємо і прибиральницям. Цікаві були екскурсії по різним куточкам краю.І все ж таки Терем - це НЕ ТАБІР для відпочинку дітей. Покладали багато сподівань, але вони не виправдили себе.

Читать полностью на: http://www.turpravda.com/ur/slavskoe/Terem-h21702-r98554.html

 
 
надежда, Июнь 2014, Группа коллег
 
Отзыв оставлен: 26.08.2014 14:52
 
Все сразу    Описание    Фото    Номера и цены    Отзывы (1)   Контакты и карта

Получайте свежие новости и лучшие предложения на почту

Вход

x

Забыли пароль?

Отмена Войти