+38 (057) 728-53-16
+7 (499) 921-02-19
 

Cанаторий Солнечное Закарпатье / Поляна

от
555
грн./сутки
Центр бронирования Bookit:
+38 (057) 728-53-16 - для Украины
+7 (499) 921-02-19 - для России
Адрес санатория:
Поляна, Cвалявский район,
Подробней →

Отзывы (1)

Общая оценка отеля:
Солнечное Закарпатье
1
 


 - Сервис (1)

 

УВАГА!

  1
не рекомендовано для отдыха
 
 - Сервис
 

Відпочивали вдвох,мати та син, в червні 2016 року, в готелі на території Сонячного Закарпаття. Дуже сподобалася природа навколо, хороший готель тощо

 

Але стався неприємний випадок, який практично зруйнував весь відпочинок та враження від оточуючого. Плануючи екскурсію в Берегове на термальні води, вирішили звернутися до приватних перевізників, які у великій кількості пропонують послуги екскурсійних перевезень на території, прилеглій до санаторію. Поговорили з одними, потім відійшли у справах до ринку, а повертаючись назад підійшли до інших й домовилися про поїздку. Повертаючись до готелю, пройшли біля перших, які, побачивши що домовилися з іншими, буквально атакували купою образ й принизливих слів на нашу адресу, особливо на адресу мами, літньої жінки, яку обізвали ідіоткою та ще купою образливих лайок. Можливо хтось скаже: "Бувають поодинокі випадки або виключення". Але ні. Той самий перевізник, з яким домовилися, з яким нам довелося сидіти поряд в бусі, описував "стан справ" саме таким чином. Негарно говорив про відпочиваючих, які обирали не його, або "зраджували" йому після використання його послуг, при цьому принижуючи відпочиваючих як нетямущих та необізнаних напівідіотів.
ДО АДМІНІСТРАЦІЇ: ШАНОВНА АДМІНІСТРАЦІЄ САНАТОРІЮ. Допускаючи цих "людей"(а скоріше дикунів) до роботи на території санаторію, проводьте якусь роботу з ними, пояснюйте, що зневага до туристів, їхнє приниження не мають бути нормою й взагалі не мають допускатися, якою б гострою не була б конкуренція. До вас приїжджають цивілізовані люди, які інвестують в розвиток регіону, й яким не хочеться точно псувати відпочинок через дикунів, яких ви допускаєте на свою територію. Хоч й не напряму, але саме ви несете відповідальність за цих людей та їхню поведінку.
ТУРИСТАМ: Порада користуватися приватними перевізниками, яких рекомендують готелі, оскільки тут є якійсь відсоток відповідальності й можна принаймні звернутися із скаргою до готелів.

 
 
Роман, Июнь 2016, Семья
 
Отзыв оставлен: 24.06.2016 15:42
 
Cанаторий Солнечное Закарпатье 1 из 5 на основе 1 отзывов туристов

Оставленные отзывы и комментарии отражают субъективное мнение их авторов и публикуются с сохранением авторской орфографии и пунктуации. Мнение автора может не совпадать с мнением bookit.ua.

 
1 страница из 1
Катерина
от 490
грн./сутки
Поляна, с. Поляна, ул. Солнечная, 55 б
Отзывы 4,5 из 5
Эдельвейс
от 500
грн./сутки
Поляна, с. Поляна, санаторий , 4
Отзывы 4,9 из 5
Лилея
от 510
грн./сутки
Поляна, с.Поляна, курорт «Солнечное Закарпатье», ул.Курортно-бична, 2-а
Отзывы 4,5 из 5
Квеле Поляна
от 550
грн./сутки
Поляна, Свалявский р-н., с. Поляна, ул. Духновича , 112 (б)
Отзывы 3 из 5
Квитка Закарпатья (Квітка Закарпаття)
от 650
грн./сутки
Поляна, ул. Курортно-боковая, 9
Отзывы 4 из 5
Все сразу    Описание    Фото    Номера и цены    Отзывы (1)   Контакты и карта

Получайте свежие новости и лучшие предложения на почту

Вход

x

Забыли пароль?

Отмена Войти